konsept proje uygulamaHakkımIZda

1997 yılında Mustafa Karagöl tarafından İstanbul'da kurulan Akçay Mobilya, şık, sağlam ve modern ürün koleksiyonuyla sektöründe lider marka olma yolunda ilerlemektedir. 22 yıllık tecrübe ile birlikte sektörünün en iyi tasarımlarını, mağaza, ev, ofis ve banka gibi farklı mekanlarda, farklı dekorasyonlar ile müşteri kitlesinin beğenisine sunar.

Dinamik kadrosu ile, birinci sınıf ekipman ve işçilik kullanılarak yüksek kalite standartlarında hizmet sunmayı, gerçekleştirilen projelerde müşterilerinin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ve efektif çözümler geliştirirken fonksiyonelliği, estetiği ve uygun fiyatlandırmayı ilke edinen Akçay Mobilya, yerel ve uluslararası şirketlere edindiği bu ilkeler doğrultusunda hizmet vermektedir.

Akçay Mobilya, yaratıcı gücü ile yeni teknolojiler kullanmaya ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek adına Ar-Ge faaliyetlerine önem vermektedir. Bu doğrultuda şirket, müşteriye özel çözümler sunarak, mobilya sektöründe yenilikçi yaklaşımı benimsemiştir.

MİSYON VE VİZYON

Akçay mobilya müşteri memnuniyetini sağlayacak iletişim ve kaliteli hizmet ilkelerinden taviz vermeden hareket etmeyi, bu doğrultuda çalışanlarını eğitmeyi ve kendilerini geliştirmeyi misyon olarak benimsemişlerdir. Akçay Mobilya 1997 senesinden bu yana istikrarlı büyüme ve gelişmesini devam ettirmek, Türkiye'de ve dünyada müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik kendini sürekli yenilemek, mobilya dekorasyon sektöründe firmayı lider marka yapmaktır.

Referanslarımız

Bazı Referanslarımız

Ekibimiz

image description

Mesut KARAGÖL

Yönetim Kurulu Başkanı
image description

Mete KARAGÖL

Genel Müdür
image description

Cem TERZİ

Proje Müdürü
image description

Erdi YEŞİLOVA

Satın Alma Müdürü

Rakamlarla Biz

1997
Kuruluş Yılı
119
Müşteri Sayısı
15
Personel Sayısı
1053
Tamamlanan Projeler

akcaymobilya.com

Seyrantepe Mah. Cesur Sk. No:75 Kağıthane - İSTANBUL

HARİTADA AÇ